Arhiiv

602, 2017

Test siduritest

Tarnija Ruland on teinud lühikese testi, millega saab oma teadmisi kontrollida. Edu!

1601, 2017

Vaakum-rakendused?

Meil on lai valik roostevabast terasest juhtsiine ja laagreid, mis ei sisalda plast detaile. Laagrite läbimõõdud on 18-54 mm ja radiaalkoormusele kuni 2,4kN laagri kohta. Juhtsiinid on laiustega alates 20 mm kuni 76 mm. Liidetega on võimalik koostada piiranguteta pikkusi.

802, 2016

Uus tarnija teleskoopsiinidele

Täiendame oma tootevalikut teleskoopsiinidega prantsuse tootjalt Chambrelan. Nende peamine valdkond on siinid suurtele koormustele ja pikkadele väljatõmmetele.

1304, 2015

Kruvitungrauad tõstesüsteemides

Kruvitungraudadest koostatud süsteem on lihtne ja töökindel lahendus, et tagada täiesti sünkroniseeritud liikumised. Mekanex pakub mitmetes variat-sioonides komplektseid tõste-süsteeme, mis baseeruvad kuvitungraudadel.

1304, 2015

HDRT – Suured, piiramatu läbimõõduga ringjuhikud

Mekanex on juba pikemat aega tarninud ühes tükis ringjuhikuid läbimõõduga kuni 1800 mm. Nüüd on saadaval piiramatu läbimõõduga ringjuhikud. HDRT-d võib mõningal juhul vaadelda kui akternatiivi suuregabariidilisele laagrile. Juhikud on koostatud segmentidest, mis liidetakse kokku nn. tugisegmentidega.

 

Isepuhastuvad laagrid
Standardseeriad ühes tükis Ø105–1656 mm
Kliendispetsiifilised ühes tükis kuni Ø1800 mm
Laagrid alates Ø13–150 mm, maksimaalse […]

1304, 2015

1-Trak – Masintöödeldud siinid ühes tükis

Mekanex esitleb uut toodet ”1-Trak”, täiendus HepcoMotion-i PRT2 tooreperes. 1-Track on siinisüsteem, mis on valmistatud monoliitsena kvaliteetsest terasest. Toode pakub konstruktoritele uusi võimalusi keerulisemate liikumistrajektooride kasutamisel. Ka väikeste raadiuste puhul on tagatud laagrite täielik haare juhtsiinil. Pindkarastatud juhtsiinid tagavad süsteemi kulumiskindluse, samuti on süsteem saadaval hammaslattajamiga.

 

1304, 2015

StS – Uus tarnija siduritele ja muhvidele

Nüüd esindab StS Coupling GmbH-d põhjamaades ja Baltikumis Mekanex. StS Coupling GmbH paikneb Saksamaal Frankfurt-i piirkonnas, kuhu on ühe katuse alla koondatud nii tootmine, arenduskeskus kui ka valmistoodangu ladu. Sidurite valmistamisel kasutatakse moodsaid töötlemiskeskusi ja sisemist kvaliteedikontrolli süsteemi. Tänu kõrgele väärindamisastmele ja paindlikkusele suudab StS valmistada spetsiifilisi sidureid vastavalt kliendi soovitud […]

1304, 2015

Tööstusamortisaatorid

Mekanex on alustanud koostööd KMS Stoßdämpfer GmbH-ga. Nende hüdrauliliste amortisaatorite omatoodang on nüüdsest lisatud meie tootevalikusse. KMS asutati 1973 a. Saksamaal. Tegemist on perefirmaga, mis toodab nelja tüüpi ja erinevas suuruses amortisaatoreid. Kui on vajadus spetsiifilisele amortisaatorile, siis konstrueeritakse ja valmistatakse isegi neid. Võimaldamaks kiiremat tarnet, hakatakse kesklaos hoidma enim […]

1304, 2015

Tigureduktorid suurtele radiaal/aksiaalkoormustele

Tigureduktorite sari koosneb neljast suurusest. Reduktorite korpused on valmistatud vaakumsurvevalu meetodil legeeritud alumiiniumist, mis tagavad tugevuse ja madala kaalu. Konstruktsioon võimaldab erinevaid monteerimisasendeid, tiguvõll on optimeeritud, mis tagab madala mürataseme ja suure kasuteguri. Tulemuseks on maksimaalne väändemoment ja – kasutusiga. Laagrid on dimensioneeritud varuga, et taluda kõrgeid pöördeid ja tsüklilist koormust. […]

2301, 2015

Täiendav valik hüpoidreduktoreid

Mekenexi hüpoidreduktorite valikusse on lisandunud 4 uut mudelit. Uued mudelid 113C ja 114C võimaldavad koormust kuni 600 Nm ning mudelid 133C ja 134C kuni 900 Nm. Ülekandearvud katavad vahemiku 7,74:1–821,7:1 seda vastavalt suurusele. Reduktorite korpused on valmistatud suure tõmbetugevusega malmist.

 

2301, 2015

DTS2 – kruviajamiga siinisüsteem kiirele liikumisele

Suured kiirused ja koormused
Kiirused kuni 3 m/s
Positsioneerimise täpsus kuni 0,02 mm
Talub suuri kiiredusi/aeglustusi
Saadaval roostevabast terasest

 

Driven Track System, DTS, viitab raskust kandvale siinisüsteemile ja rihmajamile, mis on seadmetele lihtsalt paigaldatav.

 

DTS2 on edasiarendus ning täiendus olemasolevale süsteemile DTS. Uus süsteem talub suuremat koormust ja suuremat kiirust, sellest tulenevalt ka kiiremat indekseerimist. Kelgud on omavahel […]