Meist

/Meist
Meist 2018-02-13T14:14:42+00:00

Mekanex on nelikümmend viis aastat olnud tuntud masinaelementide tarnija. Täna oleme üks juhtivatest tarnijatest lineaarsüsteemide, mootorite ja transmissiooni alal. Meil on kliente kõigis Skandinaaviamaades ja Baltikumis. Esindatud on enamus tööstuse valdkondi.

 

Mekanexis töötab pisut üle kahekümne inimese ning eelmise aasta käive ületas 50 miljoni rootsi krooni piiri. Mekanexi peakontor asub Stockholmi lähedal Sollentunas, mille juurde kuulub keskladu, kogupinnaga 1000 ruutmeetrit. Peale Sollentuna asuvad müügiosakonnad Lõuna Rootsis Grännas ja Oslos, mis teenindab Norra kliente. Soome kliente teenindab ettevõte OY Mekanex AB, tarnides tooteid ka Balti riikidesse.

 

Lai võtmetoodete laovaru ja aastatepikkune koostöö tuntud tootjatega on loonud aluse kiireteks ja usaldusväärseteks tarneteks. Mitmekülgne tootevalik võimaldab meil pakkuda optimaalseid lahendusi erinevatele aplikatsioonidele, et saavutada tehniliselt kõrgel tase ja ökonoomsus. Sellepärast on alati otstarbekas rääkida meie tehnilise personaliga, eriti, kui otsite lahendusi seeriatoodetele. Praeguse seisuga suudame pakkuda teenindust eesti, soome, rootsi, inglise ja vene keeles. Samaaegselt Mekanexi laienemisega on muutunud kodulehekülg osaliselt eesti- ja vene keelseks. Enamus toodetele on olemas 2D/3D CAD lahendused.

 

Loodame, et leiate meie kodulehelt vajalikke ja huvitavaid tooteid. Kui tekib toodete osas küsimusi, on meie personal igati nõus teid aitama.

 

Parimate soovidega Staffan Franzén, juhataja