TARNETINGIMUSED

Toote hind, EXW Mekanexi ladu. Tootele lisandub pakendi hind. Kõikidele hinadadele lisandub käibamaks.

EKSPEDEERIMISTASU

Minimaalne ostutellimus 50 euro. Kui summa on alla selle, lisatakse lisatasu 10 euro.

NN. FORSSEERIMISTASU

Kui tekib vajadus kaup ettevalmistada ja laost välja saata vähem kui kolme tunni jooksul, on õigus nõuda lisatasu. Tegemist siiski erandjuhuga, kui peab kalduma kõrvale tavarutiinist.

KAUBA TAGASTAMINE

Tagastatava kauba kiireks käitlemiseks tuleb ühendust võtta Mekanexiga. Mekanexi põhjustatud vale tarne eest tasutakse 100%. Kaup tuleb tagastasa kõige soodsamal viisil. Heaks kiidetud tagastusprotsessi puhul, mida ei ole põhjustanud Mekanex, tasutakse kuni 80% kauba väärtusest, või vastavalt pooltevahelisele kokkuleppele, seda juhul, kui kaup ei ole rikutud. Transpordi eest tasutud summat ei tagastata.

MAKSETINGIMUSED

Tavaline makseaeg on 14 päeva. Kui arved ei ole tasutud õigeaegselt, saadetakse kordusarve koos viivisega. Kui Mekanexil tekib kahtlus tellija maksevõimekuse suhtes, on õigus nõuda ettemaksu või panga garantiid 100% ulatuses.

LEPINGUD

Püsiklientidel soovitame sõlmida Mekanexiga nn. Ostumüügi leping. Lepinguga määratakse üldjuhul ära ka soodustused ja allahindlused.

MUUD TINGIMUSED

Mekanex ei vastuta insenertehniliste lahenduste eest, milles on kasutatud Mekanexist ostetud komponente. Üldiselt lähtub Mekanex nn. Põhjamaade tarnetingimustest ( TKL 10 ).