Konfidentsiaalsusteave

OY Mekanex AB leiab, et sinu isikuandmete turvalisus selle veebisaidi kasutamisel on oluline ja me suhtume sinu isikuandmete kaitsesse tõsiselt. Käesolevas tekstis anname seetõttu teavet selle kohta, kuidas isikuandmeid käsitletakse, missuguseid andmeid me salvestame ja missugused kustutame.

Andmete kogumine

Sa saad meie veebisaiti kasutada ilma isikuandmeid andmata tingimusel, et sa ei võta meiega ühendust läbi küsimustiku. Kui sa kasutad meie veebisaiti, salvestame me turvalisuse huvides erinevaid andmeid oma serveritesse. Need andmed võivad hõlmata sinu internetiteenuse pakkuja nime, veebisaiti, mida sa kasutasid meie veebisaidiga ühenduse võtmiseks, veebisaite, mida sa külastad meie veebisaidilt ja sinu IP-aadressi. Teavet saaks kasutada sinu tuvastamiseks, kuid meil ei ole võimalik seda niimoodi kasutada. Me võime kasutada teavet statistilistel eesmärkidel, kuid üksikud kasutajad on anonüümsed ja neid ei saa tuvastada.

Teistelt veebisaitidelt põimitud sisu

Käesoleva veebisaidi teatavad lehed võivad sisaldada põimitud sisu, nt videoklippe, pilte, CAD-faile jne. Põimitud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja oleks külastanud seda teist veebisaiti. Need veebisaidid võivad koguda sinu kohta andmeid, kasutada küpsiseid, põimida sisse kolmanda isiku poolset lisajälgimist ja jälgida sinu interaktsiooni sellise põimitud sisuga, sealhulgas selle sisuga interaktsiooni jälgimine, kui sul on konto ja sa oled sisse loginud.

Isikuandmete kogumine ja käsitlemine

Veebisaidi kaudu kogutavate isikuandmete vastutav töötleja on OY Mekanex AB, org. nr 0603381-5, Asemanrinne 9, 08500 Lohja, +358-19-32831. Isikuandmete töötlemisel ja käsitlemisel järgime Soome isikuandmete seadust (523 / 1999, §-id 26-28) ja muud kohaldatavat õiguslikku raamistikku. Kogume üksnes isikuandmeid, mida sa ise meile annad registreerimisel, vormide täitmisel või e-kirju saates, tooteid tellides, tellitud materjali kohta järelepärimisi või muud samalaadset tehes, kui sa ise otsustasid meile andmeid anda. Isikuandmeid kogutakse ja töödeldakse eesmärgiga hallata sinu poolt taotletud meedet või nagu seadusega ette nähtud.

Taganemisõigus jms

Sul on õigus oma nõusolek sinu isikuandmete edaspidiseks kasutamiseks igal ajal tagasi võtta või paluda parandada oma isikuandmeid, mida me töötleme. Sellisel juhul saada ainult e-kiri OY-le Mekanex AB allpool toodud kontaktandmeid kasutades. Sul on samuti õigus üks kord kalendriaastas saada tasuta teavet selle kohta, missuguseid isikuandmeid me sinu kohta töötleme, kust need andmed koguti, töötlemise eesmärgi ning selle kohta, missugustele vastuvõtjatele või vastuvõtjate kategooriatele andmeid edastatakse.

Kontaktandmed

Kui sul on probleem, küsimus või ettepanek, võta meiega kindlasti ühendust.

OY Mekanex AB andmekaitseametnik (Data Protection Officer):

OY Mekanex AB
Andmekaitseametnik Juha Louhi
Asemanrinne 9
08500 Lohja
Telefon: +358-19-32831
E-post: juha.louhi@mekanex.fi

Interneti pidev areng võib sundida meid käesolevate tingimuste sisu muutma. Jätame endale õiguse vajadusel muutusi teha.